www.tvsm.pl
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
Laureaci

OSOBY NAGRODZONE w „Konkursie Polsat Viasat Explore i TVKSM”

OSOBY NAGRODZONE w ”Konkursie Polsat Viasat Explore i TVKSM”
organizowanym w dniach od 15 września do 31 października 2017r.
przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu na stronie internetowej www.tvsm.pl

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna:
Podręczny zestaw narzędzi Victorinox swiss card lite
JurkiewiczJoanna
2Nagroda druga:
Mata fitness
DziekanWaldemar
3Nagroda trzecia:
Zestaw survivalowy
OgrodowskiAndrzej


Pytanie konkursowe:
Napisz w max. 500 znakach jakie Twoje cechy mogłyby być przydatne w jednostce specjalnej? Odpowiedź uzasadnij.

Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do siedziby TVK SM przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 16.11.2017r. o godz.11.00. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

OSOBY NAGRODZONE w „Konkursie Eurosport i TVK SM 2017”

OSOBY NAGRODZONE
w „Konkursie Eurosport i TVK SM 2017” organizowanym w dniach 14 – 25 czerwca 2017r. przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu na stronie internetowej www.tvsm.pl

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna I
podwójne zaproszenie na Indywidualne Mistrzostwa Europy na Żużlu w dniu 30.06.2017 w toruńskiej MotoArenie
UrbańskaZofia
2Nagroda główna II
podwójne zaproszenie na Indywidualne Mistrzostwa Europy na Żużlu w dniu 30.06.2017 w toruńskiej MotoArenie
BrózdowskiTomasz
3Nagroda główna III
podwójne zaproszenie na Indywidualne Mistrzostwa Europy na Żużlu w dniu 30.06.2017 w toruńskiej MotoArenie
OgrodowskiAndrzej
4Nagroda pocieszenia
bidon z logo Eurosport
NowakMarek
5Nagroda pocieszenia
bidon z logo Eurosport
KołpackiPaweł
6Nagroda pocieszenia
bidon z logo Eurosport
LewickiPiotr

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Konkurs świąteczno-urodzinowy TVKSM”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Konkurs świąteczno-urodzinowy TVKSM”
na stronie internetowej www.tvsm.pl
w okresie od 1 grudnia do 31 grudnia 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 43” marki LG + komputer MiniPC Modecom z bezprzewodową klawiaturą i myszką
OsiewiczJadwiga
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
JakubowskaKlaudia
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
ZielińskiSławomir


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 19.01.2016 o godz. 11:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Święta z internetem na 25-lecie”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Święta z internetem na 25-lecie”
dla osób uczestniczących w promocji ”Jubileuszowy Internet połowę taniej na Święta” lub ”Jubileuszowy Internet wszędzie połowę taniej na Święta”
w okresie od 1 grudnia do 31 grudnia 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 43” marki LG + komputer MiniPC Modecom z bezprzewodową klawiaturą i myszką
KostrzewskaEwa
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
SzczecińskaIwona
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
ReetzZenon


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 19.01.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Święta z telewizją na 25-lecie”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Święta z telewizją na 25-lecie”
dla osób uczestniczących w promocji ”Jubileuszowa telewizja na Święta za 1 zł”
w okresie od 1 grudnia do 31 grudnia 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 43” marki LG + komputer MiniPC Modecom z bezprzewodową klawiaturą i myszką
WarachewiczJoanna
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
DrozdBarbara
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
KokoszyńskaGrażyna


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 19.01.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Złóż życzenia z TVK SM”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Złóż życzenia z TVK SM”

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
WilmańskiAdam
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
DrewiczakBożena
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
ForyśRafał

 

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Świąteczna TVSM”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Świąteczna TVSM”

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 43” marki LG + komputer MiniPC
ZielkeJacek
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
WoziwodzkiWaldemar
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
RutkowskiPiotr

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „25 lat z TVK SM”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”25 lat z TVK SM”
dla osób uczestniczących w promocji ”Cyfrowa TV za 1 zł na 25-lecie”
w okresie od 1 października do 30 listopada 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
TadajewskaHanna
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
WarnkeHubert
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
HeinGenowefa


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 22.12.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „25 lat z TVK SM”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”25 lat z TVK SM”
dla osób uczestniczących w promocji ”Cyfrowa TV za 1 zł na 25-lecie”
w okresie od 1 października do 31 października 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
WiśniewskiPiotr
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
KurowskaElżbieta
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
PrybaStanisław


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 24.11.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Jubileuszowe lato”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Jubileuszowe lato”
dla osób uczestniczących w promocji ”Jubileuszowy Internet na lato 50% taniej” lub ”Jubileuszowy Internet wszędzie na lato 50 % taniej”
w okresie od 1 lipca do 30 września 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
GadzińskaTeresa
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
KazubowskaNatalia
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
GrochowskiJerzy


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 20.10.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Jubileuszowe lato”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Jubileuszowe lato”
dla osób uczestniczących w promocji ”Jubileuszowy Internet na lato 50% taniej” lub ”Jubileuszowy Internet wszędzie na lato 50 % taniej”
w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
JabłońskiJacek
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
AazamMarzena
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
BoguskaMaria


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 22.09.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Mistrzowska telewizja”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Mistrzowska telewizja”
dla osób uczestniczących w promocji ”Jubileuszowa telewizja na medal” lub ”Telewizja dla mistrza”
w okresie od 1 czerwca do 31 lipca 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
RezmerKazimierz
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
GrzybekMirosław
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
RachońJacek


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 18.08.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Jubileuszowe lato”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Jubileuszowe lato”
dla osób uczestniczących w promocji ”Jubileuszowy Internet na lato 50% taniej” lub ”Jubileuszowy Internet wszędzie na lato 50 % taniej”
w okresie od 1 lipca do 31 lipca 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
ZielińskiMateusz
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
HnatMaria
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
DondelewskaDanuta


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 18.08.2016 o godz. 11:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Mistrzowska telewizja”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Mistrzowska telewizja”
dla osób uczestniczących w promocji ”Jubileuszowa telewizja na medal” lub ”Telewizja dla mistrza”
w okresie od 1 czerwca 2016r. do 30 czerwca 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
NogalskaElżbieta
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
GabrielDaniela
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
KołpackiPaweł


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 21.07.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Jubileuszowa telewizja”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Jubileuszowa telewizja”
dla osób uczestniczących w promocji ”Telewizja za złotówkę na 25-lecie”
w okresie od 1 marca 2016r. do 31 maja 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
RymackiTadeusz
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
BrzózkaMałgorzata
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
PawłowskiRoman


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 23.06.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

LISTA DZIECI NAGRODZONYCH W KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. "Moja ulubiona bajka, serial lub film dla dzieci"

LISTA DZIECI NAGRODZONYCH W KONKURSIE PLASTYCZNY
PT. "Moja ulubiona bajka, serial lub film dla dzieci"
w okresie od 19 maja do 6 czerwca 2016r.

 

GRUPA 3-5 lat

LpNazwiskoImięLokataNagrodaOpiekun
1.DudekNadiaI miejscerowerDudek Andrzej
2.BrózdowskiIgorII miejscezestaw upominków o wart. ok. 150 złBrózdowski Tomasz
3.BągalskaOliwiaII miejscezestaw upominków o wart. ok. 80 złBągalska Iwona
4.StępieńSzymonwyróżnieniezestaw drobnych upominkówStępień Sebastian

GRUPA 6-9 lat

1.ForyśSzymonI miejscerowerForyś Rafał
2.BelkaDominikaII miejscezestaw upominków o wart. ok. 150 złBelka Renata
3.RakowskaJuliaIII miejscezestaw upominków o wart. ok. 80 złRakowski Marek
4.GrzybowskiIgorwyróżnieniezestaw drobnych upominkówGrzybowski Łukasz
5.FolborskiKarolwyróżnieniezestaw drobnych upominkówFolborska Monika
6.KacałaZofiawyróżnieniezestaw drobnych upominkówKacała Justyna
7.StankiewiczKorneliawyróżnieniezestaw drobnych upominkówStankiewicz Rafał
8.OwczarzakNadiawyróżnieniezestaw drobnych upominkówOwczarzak Beata
9BrózdowskaIngawyróżnieniezestaw drobnych upominkówBrózdowski Tomasz
10BągalskaZuzannawyróżnieniezestaw drobnych upominkówBągalska Iwona
11BaruchPiotrwyróżnieniezestaw drobnych upominkówBaruch Marcin
12DudekLenawyróżnieniezestaw drobnych upominkówDudek Andrzej
13StępieńKlaudiawyróżnieniezestaw drobnych upominkówStępień Sebastian
14PakowskaMartynawyróżnieniezestaw drobnych upominkówPakowska Joanna
15SurmaczPatrycjawyróżnieniezestaw drobnych upominkówSurmacz Beata
16RadzickiIgorwyróżnieniezestaw drobnych upominkówRadzicki Sylwester

GRUPA 10-13 lat

1.KlawikowskaPatrycjaI miejscerowerKlawikowski Robert
2.GrodkowskaAnnaII miejscezestaw upominków o wart. ok. 150 złPakowska Joanna
3.KierzkowskiJakubIII miejscezestaw upominków o wart. ok. 80 złKierzkowska Kamila
4.RoszczyniałaAgataIII miejsce
ex aequo
zestaw upominków o wart. ok. 80 złRoszczyniała Dominika
5.ChmielińskaPatrycjawyróżnieniezestaw drobnych upominkówChmieliński Michał
6.KlawikowskiKarolwyróżnieniezestaw drobnych upominkówKlawikowski Robert
7.PtaszyńskaNataliawyróżnieniezestaw drobnych upominkówPtaszyńska Tatiana
8.MiradzińskaWiktoriawyróżnieniezestaw drobnych upominkówPinuszewska Maria
9.FornahlNataliawyróżnieniezestaw drobnych upominkówKonarski Kazimierz
10.KlaftaWeronikawyróżnieniezestaw drobnych upominkówKlafta Rafał


Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 12 czerwca 2016r. w godz. 11.00-14.00 podczas Jubileuszowego Pikniku Rodzinnego na plaży "Delfin" nad j. Rudnickim.
Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami po odbiór nagród. Gratulujemy !

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Kinowe emocje z Filmboxem”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Kinowe emocje z Filmboxem”
na stronie www.tvsm.pl
w okresie od 1 do 30 kwietnia 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Mini odtwarzacz DVD Philips
Duda-GottwaldEwa
2Nagroda druga
Kosz piknikowy z logo FilmBox
SrechSylwester
3Nagroda druga
Kosz piknikowy z logo FilmBox
MacMirela
4Nagroda druga
Kosz piknikowy z logo FilmBox
ZenderWojciech
5Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
BlockRadosław
6Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
NeumannPiotr
7Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
SzczepkowskaMaria
8Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
PaczkowskaSylwia
9Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
FiedkiewiczIwona
10Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
SawistowskiPiotr
11Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
OgrodowskiAndrzej
12Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
DziekanWaldemar
13Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
OlszewskiSebastian
14Nagroda pocieszenia
Box DVD FilmBox
(zawierający 2 filmy niespodzianki)
KuzimskiMariusz


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 19.05.2016 o godz. 11:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Jubileuszowa telewizja”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Jubileuszowa telewizja”
dla osób uczestniczących w promocji ”Telewizja za złotówkę na 25-lecie”
w okresie od 1 marca 2016r. do 30 kwietnia 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
KlabuhnJoanna
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
SłupskaAnna
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
RatajczakJanina


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 19.05.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Jubileuszowa telewizja”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Jubileuszowa telewizja”
dla osób uczestniczących w promocji ”Telewizja za złotówkę na 25-lecie”
w okresie od 1 marca 2016r. do 31 marca 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
BoryńWiesław
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
OsiewiczJadwiga
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
BoruszewskiMarek


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 21.04.2016 o godz. 10:30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Speedway Best Pairs Cup - Toruń 2 kwietnia 2016”

OSOBY NAGRODZONE w konkursie
”Speedway Best Pairs Cup - Toruń 2 kwietnia 2016”
organizowanym w dniu 23 marca 2016r.
przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
na antenie Programu Lokalnego

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna I
podwójne zaproszenie na turniej Speedway Best Pairs Cup
w dniu 02.04.2016 w Toruniu
WiśniewskiRobert
2Nagroda główna II
podwójne zaproszenie na turniej Speedway Best Pairs Cup
w dniu 02.04.2016 w Toruniu
TomaszewskiSławomir
3Nagroda główna III
podwójne zaproszenie na turniej Speedway Best Pairs Cup
w dniu 02.04.2016 w Toruniu
JankowskiAndrzej


Na uroczyste wręczenie nagród zapraszamy do siedziby TVK SM przy ul. Piotra Skargi 1
w czwartek 31 marca 2016 o godz. 10:30.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Gorączka złota z Discovery Channel”

OSOBY NAGRODZONE w konkursie
”Gorączka złota z Discovery Channel”
organizowanym w dniach 8 lutego - 20 marca 2016r.
przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu na stronie internetowej www.tvsm.pl

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna I
sztabka Mennicy Polskiej
wykonana ze złota o wadze 1g
AgacińskaHanna
2Nagroda główna II
sztabka Mennicy Polskiej
wykonana ze złota o wadze 1g
BlockRadosław
3Nagroda główna III
sztabka Mennicy Polskiej
wykonana ze złota o wadze 1g
DulianDariusz
4Nagroda główna IV
sztabka Mennicy Polskiej
wykonana ze złota o wadze 1g
ZamorowskaMarzena
5Nagroda główna V
sztabka Mennicy Polskiej
wykonana ze złota o wadze 1g
SrechSylwester


Na uroczyste wręczenie nagród zapraszamy do siedziby TVK SM przy ul. Piotra Skargi 1
w czwartek 31 marca 2016 o godz. 11:30.

OSOBY NAGRODZONE w konkursie „Urodzinowe surfowanie”

OSOBY NAGRODZONE
w konkursie organizowanym przez Telewizję Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu
pt. ”Urodzinowe surfowanie”
dla osób uczestniczących w promocji ”Jubileuszowy Internet za złotówkę” lub ”Jubileuszowy Internet wszędzie za 9,99zł”
w okresie od 1 grudnia 2015r. do 29 lutego 2016r.

 

LpNagrodaNazwiskoImię
1Nagroda główna
Telewizor LED 42” marki LG
KamińskiPiotr
2Nagroda druga
Torba podróżna z logo TVK SM
KaliszewskaEmilia
3Nagroda pocieszenia
Zestaw upominków z logo TVKSM
DrozdowskiPiotr


Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. Piotra Skargi 1 w dniu 23.03.2016 o godz. 10.30.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Biuro Obsługi Abonenta czynne:
poniedziałek, środa, czwartek: 8.00 – 17.00
wtorek: 9.00 – 17.00
piątek: 8.00 – 15.00

Kasa czynna:
poniedziałek - piątek: 8.00 – 15.30
przerwa: 11:30 - 12:00

Copyright © 2009 - 2017 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz