TVSM Grudziądz
TVSM Grudziądz
TVSM Grudziądz
TVSM Grudziądz
TVSM Grudziądz
TVK SM Grudziądz

Grudziądzki Serwis Informacyjny

Dziennik przygotowywany do poniedziałku do piątku przez zespół redakcyjny TVSM. Codziennie nowe informacje z życia miasta i jego mieszkańców.

Przejdź do videoteki Grudziądzkiego Serwisu Informacyjnego

Grudziądzki Przegląd Tygodnia

Wybór najważniejszych informacji z całego tygodnia. Program ukazuje się w sobotę i niedzielę.

Przejdź do videoteki Grudziądzkiego Przeglądu Tygodnia

Grudziądzki Magazyn Sportowy

Relacje z imprez, informacje o sukcesach grudziądzkich zawodników, wywiady, podsumowania, zapowiedzi. To wszystko zawiera ukazujący się w każdą środę Magazyn Sportowy. Obok aktualności z życia lokalnych klubów, jego autor Marcin Urbański sporo miejsca poświęca promocji aktywnego stylu życia i rekreacji ruchowej.

Przejdź do videoteki Grudziądzkiego Magazynu Sportowego

Magazyn Piłkarski

Od 2011 roku Grudziądz ma swój zespół w I lidze piłki nożnej. GKS Olimpia to także szereg drużyn młodzieżowych. Wciąż rozwijająca się sekcja ma coraz większą liczbę kibiców w biało-zielonych szalikach. I właśnie do nich, ale także do tych, na których wciąż jeszcze czekają trybuny stadionu centralnego skierowany jest Magazyn Piłkarski. Emisja we wtorki co dwa tygodnie.

Przejdź do videoteki Magazynu Piłkarskiego

Magazyn Historyczny

Magazyn historyczny ukazujący się w każdy piątek. Alina Grzeca-Hordyńska pokazuje w nim najważniejsze wydarzenia z dziejów Grudziądza. W programie znajdziemy rozmowy z historykami i pasjonatami historii, losy zabytków i ciekawostki z przeszłości, a także wspomnienia mieszkańców.

Przejdź do videoteki Magazynu Historycznego

Uwagi Warte

Rozmowy z politykami, ekspertami, ludźmi kultury i sportu na tematy, które interesują grudziądzan. W "Uwagi Warte" dopytujemy, sprawdzamy i analizujemy. Dyskusje o tym, co ważne i aktualne co drugi wtorek w programie Anity Grandy-Zilz.

Przejdź do videoteki magazynu Uwagi Warte

Dbam o zdrowie

W każdym odcinku magazynu Dbam o Zdrowie nasza dietetyk Natalia Mogiłko zachęcać będzie do zdrowego odżywiania, proponując zdrowszą alternatywę dla używanych na co dzień produktow. Ponadto sportowcy z klubu KOKORO GYM dbać będą o Państwa kondycję fizyczną, polecając wykonywanie wybranego przez siebie ćwiczenia.

Przejdź do videoteki magazynu Dbam o zdrowie

Śladami Przyrody

Program prezentujący piękno grudziądzkiej przyrody. W poniedziałek co 2 tygodnie Wojciech Urbański pokazuje to, co najciekawsze w świecie lokalnej flory i fauny. Popularne oraz nietypowe gatunki, dziwne zjawiska, a także działania ekologiczne i edukacyjne. Czyli życie zwierząt i roślin na tle najpiękniejszych przyrodniczo miejsc Grudziądza.

Przejdź do videoteki magazynu Śladami Przyrody

Magazyn Filmowy TVSM

Najciekawsze premiery miesiąca, opinie widzów, kino kobiet i obrazy naszego dzieciństwa. Oraz konkurs dla widzów, w którym można wygrać bilety do kina. To wszystko znajduje się w magazynie filmowym. Program pod redakcją Aliny Grzecy-Hordyńskiej nadawany jest w piątki co dwa tygodnie, na zmianę z magazynem historycznym.

Przejdź do videoteki Magazynu Filmowego TVSM

Obserwatorium

...choć w skali jego wielkości jesteśmy zaledwie pyłem, w skali czasu mgnieniem, warto poznawać jego ścieżki. Kosmos. W odległą podróż co dwa tygodnie zaprasza Państwa Sebastian Soberski, kierownik grudziądzkiego Planetarium i Obserwatorium oraz Małgorzata Radomska-Misiak.

Przejdź do videoteki magazynu Obserwatorium

Jak to jest

 

Przejdź do videoteki magazynu Jak To Jest

Qltura

Tygodnik przygotowywany w czwartki przez Studio Akcent w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. W całości poświęcony relacjom ważniejszych wydarzeń kulturalnych w mieście. Przedstawia pasjonatów, ludzi sztuki, opinie publiczności oraz zapowiedzi kolejnych imprez.

Strona domowa programu
Przejdź do videoteki tygodnika Qltura
Biuro Obsługi Abonenta czynne:
poniedziałek, środa, czwartek: 8.00 – 17.00
wtorek: 9.00 – 17.00
piątek: 8.00 – 15.00

Kasa czynna:
poniedziałek - piątek: 8.00 – 15.30
przerwa: 11:30 - 12:00

Copyright © 2009 - 2015 'TVK SM'
Telewizja Kablowa
Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu


ul. Piotra Skargi 1
86-300 Grudziądz